Iсторiя

2021
Мы не просто тримаємо планку переможця, а й вдосконалюємося. Вже 6 відзнака підряд підтверджує факт, ми отримуємо нагороду всеукраїнського проєкту «Українська народна премія».
2021
2020
У зв'язку з відкриттям нових виробничих ліній асортимент Soma Fix поповнюється новими позиціями.
Soma Fix поповнюється новими позиціями
2020
Завод Soma Kimya проводить модернізацію виробничих потужностей. Здійснено перехід на повну автоматизацію і робототехніку практично на всіх виробничих лініях. Всі ці якісні зміни безпосередньо впливають на сам продукт та його вдосконалення.
Завод Soma Kimya проводить повну модернізацію виробничих потужностей
2020
Вже стало доброю традицією брати участь в рамках всеукраїнського проекту «Українська народна премія» і знову здобути перемогу. Цього року не тільки в номінації «Будівельна піна 2020 року», але і «Рідкі цвяхи 2020 року».
"Будівельна піна 2020 року" і "Рідкі цвяхи 2020 року"
2019
Четвертий рік поспіль, за результатами народного голосування в рамках національного проекту «Українська народна премія», ТМ Soma Fix здобуває перемогу в номінації «Будівельна піна 2019 року».
"Будівельна піна 2019 року"
2018
Участь ТМ Soma Fix в рамках всеукраїнського народного проекту: "Українська народна премія" і третя перемога! Soma Fix визнана "Кращою будівельною піною 2018 року"
2018
Soma Fix ще ближче до кінцевого споживача. Ми присутні в кожному місті з населенням від 5 тисяч.
2017
Другий рік поспіль українці, у межах голосування "Української народної премії", визнали торговельну марку Soma Fix лідером у категорії "Краща будівельна піна 2017"
2017
Початок активного розвитку дистриб'юторської мережі у великих містах України
Офіс SomaFix в Україні
2016
Вихід інноваційної професійної піни-клею Profit в продаж
Піна-клей SomaFix Profit
2016
Soma Fix стала переможцем в номінації краща будівельна піна 2016 року за результатами народного голосування в рамках проекту «Українська народна премія».
Диплом Soma Fix від "Української народної премії"
2015
Лінійку ТМ Soma Fix доповнив унікальний продукт - професійна монтажна піна Profit, розроблена по особливій формулі спеціально для робіт в кліматичних умовах України. Завдяки своїм особливостям і багатофункціональної структурі продукт заслужив довіру професіоналів.
SomaFix Profit на будівництві
2014
Професійна піна Soma Fix 65+ показала найкраще співвідношення "обсяг" х "якість" / "ціна", за підсумками незалежного тестування журналу «Віконні технології» серед професійних монтажних пін. У тестуванні брали участь більше 10 провідних торгових марок.
Сертифікати тестування піни SomaFix Mega 65+
2014
Завдяки розширенню асортименту продукції та удосконалення технологій виробництва, досягнутий рівень 34% частки ринку в сегменті професійних монтажних пін в Україні.
Діаграми з ростом проф. піни Soma Fix
2012
В лінійці ручних монтажних пенй з'являється унікальний продукт - Soma Fix Extra 70 л з підвищеним виходом і новим ефективним аплікатором, що дозволяє контролювати подачу пін. Спеціальна формула забезпечує вихід пін на 30-40% більше, ніж у аналогів.
SomaFix Extra 70lt
2012
Частка ринку продукції ТМ Soma Fix в Україні сягає позначки 28% в секторі ізоляційних і монтажних матеріалів.
Ноутбук з діаграмою
2010
Начато співробітництво з журналом «Віконні технології». Щорічно випускається 4 видання, які освітлюють новітні досягнення в області технологій та виробництва світлопрозорих конструкцій в Україні.
Журнал "Віконні технології"
2009
Завдяки співпраці з більш ніж 1000 партнерами забезпечується повне покриття території України. Представництва ТМ Soma Fix розташовані в кожному обласному центрі.
Карта SomaFix
2008
Компанія КТ Україна отримує ексклюзивне право представляти продукцію ТМ Soma Fix на території України.
Сертифікат на право представлення
2007
Компанія КТ Україна починає співпрацювати з заводом Soma Kimya. По ітогам перших 6 місяців компанія стає провідним серед дистриб'юторів по показниках обсягу продаж.
Виробнича стрічка SomaFix
2002
Продукція ТМ Soma Fix вперше з'являється на ринку України.
Выкладка SomaFix
2000
Зареєстрований товарний знак Soma Fix. У Стамбулі, Туреччина, виробництво будівельної хімії було розпочато в Сома Кімья. Продукція торгової марки експортується в 32 країни світу.
Турецький завод SomaFix