Soma Fix: монтажна піна та інша будівельна хімія

Будівельна хімія допомагає виконувати фінальні штрихи в ремонтній справі. Саме тому до її вибору варто ставитися ретельно.

Якість, зручність і надійність - ось основні характеристики продукції торгової марки Soma Fix. Асортимент включає такі позиції, як: монтажна піна, герметик, силікон, рідкі цвяхи, очищувач піни. Soma Fix - оптимальне співвідношення ціни і якості.

Монтажна піна

Однокомпонентна монтажна піна Soma Fix використовується як в побутовому, так і в професійному сегменті. Купити монтажну піну побутового призначення слід з трубочкою-аплікатором, а ось для професійної суміші необхідний буде спеціальний пістолет.

Збільшений вихід балона дозволяє проводити ремонтні та будівельні роботи різних масштабів (вдома або на будівництві), а для того, щоб не відриватися від робочого процесу, радимо відразу придбати монтажну піну оптом . Дрібнопориста структура дає високі показники тепло- і звукоізоляції приміщення. В асортименті бренду Soma Fix присутня різна спеціалізована монтажна піна:

  • зі збільшеним виходом, до 70 л;
  • зимова, яку можна використовувати навіть при -15 ° C;
  • з різними обсягами: 300, 500 і 750 мл.

Монтажна піна, ціна на якої є оптимальною на ринку України - продукт, який по праву завоював лояльність споживачів. Зручність у застосуванні, надійність результатів і суттєва економія - все це вам забезпечено, якщо ви зважитеся купити монтажну піну Soma Fix.

Герметики Soma Fix

Силіконовий герметик Soma Fix - це еластичний багатофункціональний продукт, який широко застосовується в таких роботах, як:

  • ізоляційні роботи з деревом, металом, гіпсовими плитами, ПВХ та ін .;
  • заповнення швів і тріщин в малорухомих конструкціях;
  • монтаж різних конструкцій.

В асортименті акрилових герметиків присутні склади прозорого і білого кольорів, що дозволить підібрати суміш не тільки згідно з технічних показників, а й естетичних, відповідно до оброблюваних матеріалів або інтер'єру.

В асортименті герметиків Soma Fix також є спеціалізовані суміші, як, наприклад, термостійкий герметик . Його особливість полягає в тому, що виконувати свої функції він може навіть в місцях зі стабільно високою температурою. Такий герметик підійде для радіатора: їм можна ліквідувати невелику тріщину, щоб дістатися до пункту обслуговування без перегріву двигуна.

Силікон

Силіконовий клей Soma Fix - практичний і довговічний матеріал. Основна сфера його використання - обробка стиків і швів, гідроізоляція, а також герметизація. Особливим попитом користується акваріумний силікон, який допомагає обробити стики сторін і зберегти цілісність конструкції.

Клей силіконовий також стане в нагоді для приклеювання плитки, скла та інших зовнішніх і внутрішніх опоряджувальних робіт. Ви зможете використовувати силіконовий клей Soma Fix навіть в творчому напрямку, застосовуючи його під час створення і установки елементів декору.

Рідкі цвяхи

Рідкі цвяхи Soma Fix - матеріал, призначений для ефективного з'єднання матеріалів. Така суміш здатна витримувати високі навантаження і надійно кріпити панелі з дерева, металу, скла та інших поверхонь. Завдяки дрібнофракційних структурі на основі акрилового клею рідкі цвяхи забезпечує високу міцність і пластичність. Рідкі цвяхи, ціна яких радує покупців, допоможуть вам виконати ремонтні роботи на вищому рівні і довго милуватися результату.

Очисний спрей

Ні для кого не секрет, що тривала і ефективна експлуатація робочого обладнання залежить від правильного догляду за ним. Використовуйте очищувач монтажної піни для промивання пістолета від забруднень і залишків піни. Розчин також дозволить очистити робочі поверхні і навіть одяг від піни. Однак пам'ятайте, що очищувач не видаляє затверділу піну.

ЗаФІКСуй успіх!